VZORNÍK POTAHOVÝCH MATERIÁLŮ

1. černá 2. vínová
3. středně modrá 4. tmavě modrá
5. tmavě zelená 6. tmavě šedá
7. tmavě hnědá  
 

 • NOVĚ
  Dle nového nařízení některých fakult Jihočeské univerzity provádíme vazby Diplomových a ostatních prací s prolisem na vlepení identifikačního štítku. Samozřejmostí je sazba a tisk těchto štítků včetně jejich vlepení. Potahový materiál je knihařské plátno. Nabízíme výběr z padesáti barev. Veškeré specifikace jako barva desek, rozměr štítku a jeho umístění je standardem. Doba zhotovení 2 - 3 dny.

 • Diplomové práce - vazba
  Při vazbách Diplomových, Bakalářských, Absolventských a Závěrečných prací v naší provozovně jsou dodržovány klasické a zcela profesionální technologické postupy. Jedná se výhradně o šitou vazbu tzv. V8, která je opatřena tvrdými deskami potaženými omyvatelným materiálem v imitaci kůže, případně knihařským plátnem. U imitací je možnost výběru ze sedmi barev. Z knihařských pláten nabízíme barev více jak padesát. Knižní blok je oříznut po třech stranách o 3mm z důvodu hladkých hran papíru. Desky jsou potištěny podle požadavků a specifik jednotlivých škol, nebo potřeb samotných studentů. Barva potisku desek je zlatá nebo stříbrná. Bez sebemenších problémů tiskneme i na hřbety těchto vazeb. (Nevztahuje se na vazby v termínu do 3 hodin od podání). Do vnitřní části desek lze vlepovat pouzdra na CD, pásky na přílohy, výkresy, mapy apod. K dalším možnostem patří převedení vašich prací do formátu PDf a případné vypálení na CD. U veškerých prací, které si sami dodáte již vytištěné, nekontrolujeme pořadí listů. Je nutné nás také předem upozornit na vložené listy formátu A3 (přílohy, výkresy, grafy apod.). Tento druh, způsob a provedení vazby je naprosto nezaměnitelný a originální. Samozřejmostí je kvalita odvedené práce a výběr těch nejlepších materiálů.

 • Diplomové práce - tisk
  Jako jediná provozovna v JČ kraji nabízíme technologii srovnatelnou s ofsetovým tiskem. Pro tyto stroje vybíráme papír nejvyšší kvality na našem trhu. Samotný tisk provádíme přímo v naší provozovně na počkání ze všech typů médií např. CD, DVD, Flasch disků, Mp3 přehrávačů, paměťových karet apod. Jako další alternativu lze zvolit e-mail. Pro co možná nejrychlejší zpracování vaší e-mailové objednávky doporučujeme předem telefonickou domluvu pro bližší specifikaci detailů, např. barvu desek, jejich potisk apod. Nejčastěji používané formáty pro tisk jsou WORD a PDF (doporučujeme PDF).
 • Disertační práce - vazba
  K těmto typům odborných publikací se také řadí Disertační, Habilitační, Rigorózní a Atestační práce. Technologie vazby je mírně odlišná. Ve standardu jsou desky s tvrdým hřbetem. Výběr desek je stejný jako u vazeb Diplomových prací. Zde si ale navíc může náš zákazník vybrat jako potahový materiál i knihařské plátno, kde nabízíme více jak padesát barev. Ceny těchto vazeb nejsou shodné s vazbami Diplomových prací. Bližší informace na telefonech nebo e-mailu.